| SilentRain a întrebat:

Ce model de adidași ii considerați rezistenți?
Am o pereche de tenesi si nu au făcut fata mai mult de 5 luni

10 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Eu am unii de la reebok, de 2 ani merg cu ei la sala, și la alergat în parc. Bine momentan nu ma mai duc dar rezistență clasa 1

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai tot ce am avut de la new balance/ skechers m au tinut si 3 ani

| sierra1 a răspuns:

Păi dacă joci fotbal cu ei...

| SilentRain explică (pentru sierra1):

Nu joc fotbal, sunt fata
Ai tras o concluzie greșită

| sierra1 a răspuns (pentru SilentRain):

Ar fi fost o mândrie, uite aici

https://www.frf.ro/cat/nationale/feminin/

| Frank51 a răspuns:

Depinde de model, din aceeași gama, 2 modele sunt destul de diferite. Eu din cate am avut, pot să zic că nu am observat o diferență extraordinară. Cam orice adidas mă tine un an, cele casual mă țin un an jumate, iar ghetele mă țin 6 luni(anul asta am incercat venice, nu recomand). Am avut o data niste ghete adidas care m-au ținut 3 ani. De multe ori prețul chiar reflectă realitatea.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cu niște Reebok am alergat, mers mult pe jos și încă sunt în stare foarte bună.

| Alverto a răspuns:

O pereche de Jordan?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nai câ, Adi dus, riibuuk cam atâta țin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

New Balance mau ținut un an ceea ce e un record, tot New Balance îmi voi lua și acum.