| Azalea a întrebat:

Ce nuantator imi recomandati?
Am parul saten deschis si as vrea sa ii dau o nuanta de blond-roscat dar nu stiu ce nuantator sa aleg...
Spune-ti-mi unul care sa prinda uniform si care sa tina macar 20 spalari...sa nu murdareasca toate pernele cand dorm si sa nu curga pe mine cand transpir laughing am mai auzit eu si de nuantatoare dinalea laughinglaughing

1 răspuns:
| anonimus20 a răspuns:

Saten inchis, castaniu, blond murdar, roscat spre visiniu depinde de tine si de ce preferi tu! happy happy happy happy happy happy happy