| roketa a întrebat:

Ce nuante de albastru se poarta vara asta? Si ce materiale?

8 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Vara? Pai eu stiu ca vara se poarta culori vii! Adica un albastru deschis, sau poti purta un albastru spre verde, sau spre alb.Mai des vara se poarta mov, galben si roz spre mov.Succes!

lolita
| lolita a răspuns:

Http://www.stradivas.es/fitting/probadors.html stradivariu, marca moderna, tinereasca si accesibila la pret, poti proba ceva pentru a vedea cum iti sta mai bine.

| catalina_2916 a răspuns:

Albastru electric...

| Lorenyk a răspuns:

La nuantele de albastru nu prea ma pricep, fiindca nu este una din culorile mele preferate, dar mie personal imi place albastrul electrizant pentru seara. materiale, tot ce este subtire si nu te incinge (bumbac, matase, voal, in, panza topita, etc.).

| smaranta a răspuns:

Anul asta se poarta mov, dincate stiu

| bluesky_5480 a răspuns:

Toate nuatele de albastru ( mai ales alea deschise) ca doar e vara, si materiale usoare