| anonim_4396 a întrebat:

Ce nuante de rosu arata cel mai bine pe buzele unei femei cu tenul mai inchis la culoare?

6 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Rosu inchis.

Bula
| Bula a răspuns:

Spre violet.

| Liana [] a răspuns:

Nuantele de mov, rosul inchis sau rosul intens se potrivesc unei pieli de culoare inchisa in timp ce nuantele de bej, roz sau piersica sunt indicate persoanelor cu o nuanta mai deschisa a pielii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce nuante de rosu arata cel mai bine pe buzele unei femei cu tenul deschis la culoare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca rosu deschis este cel mai potrivt

| sexybambina a răspuns:

Pe buzele unei femei cu tenul inchis sta bine nuante de rosu aprins sau in oricare caz sa nu pui culoare deschisa pe buzele tale daca esti inchisa la culoatre