| HereToHelp123 a întrebat:

Ce oja se potriveste pentru ten masliniu? big grin

3 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Închisă în mare parte:
burgundy, oliv, maro şi kaki, evită nuanţele neon sau aprinse. Poţi alege şi deschise dacă îţi place, dar pastelate. Un alb imaculat nu, dar un bej lăptos, poate da. Depinde produsul final şi de forma unghiilor.

| simonica31 a răspuns:

Salut! Eu sincer nu m-as arunca spre culori deschise daca as avea un ten masliniu, lasa rozul si albul deoparte incearca niste culori mai reci, inchise cum ar fi culoarea anului marsala sigur ti s-ar potrivi. Sper ca te-am ajutat putin happyhappy

| UKasse a răspuns:

Poti gasi aici raspunsul. http://www.andreearaicu.ro/......rea-pielii