| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți aveți de adidașii Nike air max 720 am văzut pe olx la prețul de 400-500 de lei? Ma gândesc ca sunt fake, dar voi ce spuneți sunt de cocalari? Sunt confortabili?
Sunt rezistenți?

Răspuns Câştigător
| MissAnonima15 a răspuns:

Sunt in Anglia, deci i-am luat de la un magazin de aici JD, poti sa tii iei desigur sunt foarte comfortabili. La inceput o sa ti faca un disconfort la degetele din fata dar cu timpul se lasa. Si normal ca cei de pe site urile de pe internet sunt fake. Cel mai bine e sa iti iei dintr un magazin, sa fii sigur ca ii iei originali.

3 răspunsuri:
| Ely1234567 a răspuns:

Nu sunt de cocalari daca ție îți plac poți sa porți orice îți dorești nu contează ce cred unii sau alti

| MissAnonima15 a răspuns:

Nu, nu sunt de cocalari am si eu pe negru, intr-adevar sunt scumpi dar daca crezi ca sunt fake, verifica daca au 6 semne de la nike. Adidasii sunt foarte rezistenti sa stii! Scumpi dar buni happy

| anonim_4396 explică (pentru MissAnonima15):

Iai luat din reprezentanta ma gândesc nu de pe publi sau olx sau vreun alt site? Pe negru as vrea și eu sa îmi iau sunt confortabili? În reprezentanta Nike ma gândesc ca sunt 900 de Ron laughing aproape un salar minim pe economie. Cei la 400 de Ron ma gândesc ca sunt fake dar am văzut și la 500 pe olx originali. Asa specifica vânzătorul în anunț cel puțin. Deci 6 semne ok mersi e bine de știut.

| MissAnonima15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt in Anglia, deci i-am luat de la un magazin de aici JD, poti sa tii iei desigur sunt foarte comfortabili. La inceput o sa ti faca un disconfort la degetele din fata dar cu timpul se lasa. Si normal ca cei de pe site urile de pe internet sunt fake. Cel mai bine e sa iti iei dintr un magazin, sa fii sigur ca ii iei originali.