| Kattth a întrebat:

Ce parere aveti de aoro.ro? A comandat cineva cosmetice de acolo sau produse pentru par? As vrea sa stiu daca sunt originale...Nu ma intereseaza de parfumuri pentru ca nu mi-as comanda parfumuri de pe net.

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Parfumurile de pe Aoro de la Avon sunt mult mai scumpe faţă de cele din catalog, nu recomand site-ul după ce am văzut asta şi am mai văzut că se plângea cineva cum că n-ar fi originale produsele+ că îi pare rău că a comandat de acolo. Chiar mai devreme am citit.

| andra12x a răspuns:

Da, sunt originale. Nu ai de ce să îți faci grij, cumpără cu încredere.