| Booogdan a întrebat:

Ce parere aveti de baieti care se epileaza?happy.

27 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Exista baieti care fac asta?!

| Booogdan explică (pentru NoNameJunior):

Pe ce lume traiesti?laughing.

| NoNameJunior a răspuns (pentru Booogdan):

laughing
nu am auzit de chestia asta pana acum.eu am o parere buna pentru ca le pasa de cum arata si daca pe mama, pe picior au mult par este cazul sa se epilezebig grin.
Ceao!

| FucktheSystem a răspuns:

Gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay, gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay, gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay, gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay, gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay, gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay, gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay, gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay,gay, gay, gay.
Adică ori e băiat ori nu mai e...

| Booogdan explică (pentru FucktheSystem):

Insemna ca jumatate din baietii care frecventeaza strandurile sunt gay?laughing.

| Booogdan explică (pentru FucktheSystem):

Intr-adevar daca ai un corp extrem de slab, si trasaturi de femeie poti arata ca unul, dar nu e o regula! happy.

| FucktheSystem a răspuns (pentru Booogdan):

Da, cam asta e ideea...
Un tip epilat pe picioare poate să-mi facă decât scârbă, toată masculinitatea lui dispare odată cu asta, fie că e gras sau slab, nu contează chiar deloc.
Un tip epilat nu e unu mia îngrijit ci unul mai feminin și mie nu-mi plac tipii feminini.

| Booogdan explică (pentru FucktheSystem):

Fiecare cu preferintele lui!hee hee.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mi s-ar parea ciudat sa NU se epileze si sa arate ca prima generatie coborata din copac.
Epilatul tine strict de igiena si abia in al doilea rand de estetica. Deci, un baiat care se epileaza cat, cum si unde e necesar este un baiat curat, ingrijit, caruia nu-i place sa arate si sa miroasa ca o gradina zoologica.

| Booogdan explică (pentru ardnaxur1961):

Deacord! Dar foarte multa lume este "de moda veche" si pentru ei un barabt trebuie sa fir putin mai frumos ca dracu!hee hee.

| DakotaRoyse a răspuns:

Sunt de acord cu asta doar dacă au zone în care este exagerat de mult păr. Altfel, mi se pare cam ciudat. E alegerea lor, poate le şi stă mai bine aşa unora.

| francesca89 a răspuns:

Am o parere proasta despre ei.Barbatul sa fie barbat.

| Booogdan explică (pentru francesca89):

Barbatia tine extrem de mult de caracter, nu de aspect. Degeaba ai par peste tot [gen maimuta cita] daca te comporti ca un gay.

| Liviu a răspuns:

Aia care se fac pe picioare, piept dalaughing
dar aia care se fac in zona pubiana sunt oameni normalibig grin
Nu as concepe un barbat fara par pe picioare sau pe piept/burta doar e barbat nu?

| KattySwaag a răspuns:

Sint anumite lokuri in care trebuie sa te epilezi...depinde de ce ai invedere))

| VladimirPutin a răspuns:

Metrosexuali

| AdytzTheWolf a răspuns:

Pai o parere destul de buna am si eu, cum a zis si nicoleta sa nu ia locul unei fete,adica sa nu se epileze in asa fel incat sa arata ca o femeie, e normal pentru un barbat sa fie mai aspru,nici prea exagerat dar nici deloc (daca intelegi ce vreau sa spun), apreciez faptul ca vrei sa te ingrijesti epilandu-te, barbierandu-te etc, si eu fac la fel da nu uita ce ti-am zis, pentru un barbat e normal sa fi mai aspru dar nu foarte exagerat dar nici deloc, bafta multa

| Booogdan explică (pentru AdytzTheWolf):

Merci de sfathee hee. Cum zice si un amic. Fetele se epileaza [sa nu aiba un fir de par] si baieti se rad [sa fie mai aspri :-)]

| alina_4026 a răspuns:

Este un lucru destul de normal.Insa in locurile unde trebuie.

| Booogdan explică:

In concluzie, fiecare cu parerea lui happy.

| nicoleta_1310 a răspuns:

Pai...sa vedem... o parerea buna happy asta dovedeste k se ingrijeste.dar trebuie sa ai grija sa nu arate chiar ciudatwinking( intelegi ce vreau sa spun. adica sa nu iei luocul unei fete )

| francesca89 a răspuns (pentru nicoleta_1310):

Nu dovedeste ca se ingrijeste, doveste ca'i un cocalar.

| Booogdan explică (pentru francesca89):

Cocalar? Nu credlaughing Cocalari iis ei Boss De Bosslaughing Nu se epileaza. Doarece "isi pierd barbatia".

| nicoleta_1310 a răspuns:

Francesca89 nu dovedeste astastraight face dar daca asta e parerea ta asta este happy
trebuie sa fac asta doar in lokurile in care este nevoie. si am specificat ca sa nu ia locul unei fete dar...

| DCSHOE a răspuns:

Sunt de parere ca este un baiat ingrijit, e preocupat de felul in care arata. Bine, acum sa nu ne intindem straight face. La limita totusi... altfel ar arata ca un gay.

| aAlexB a răspuns:

Hmmm... sunt cam pizd3 daca se epileaza pe tot corpul. in zonele intime da, e ok.

| SisiCe a răspuns:

Imi plac baietii care se epileazalaughing). Adica totusi, nu sunt maimute. Daaar, nu mi se par ciudati cei care nu se epileaza. Fiecare face ce vrea, dar daca te epilezi baiat fiind, nu inseamna ca esti gay sau metrosexual, ci inseamna ca ai grija de tine :d.