| CinevaNou a întrebat:

Ce parere aveti de baietii care isi epileaza picioarele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici e problema lor, e igiena pe care si-o inventeaza ei, mie una nu.mi place si nu din motiv estetic ci din faptul ca la atingere sunt ca niste arici teposi dupa numai o zi, e logic ca cei ce se epileaza pe picioare o fac peste tot dar e nasol sa simti un arici langa tine laughing

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fiecare face ce vrea dar eu sunt de parere ca barbatii nu ar trebui sa se epileze pe picioare

| Azµre a răspuns:

Femei!
Singuri care se epilează pe picioare și pe piept sunt sportivii! Și aici mă refer la culturiști!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cred ca ramane la atitudinea fiecaruia sa faca ce crede...

| Foxyyyy a răspuns:

3 variante : gay, cocalari sau transexuali.

| BlackheartQueen a răspuns:

E alegerea lor. Nu ma dezgusta, nu ii consider gay. Poate e mai bine epilat in unele cazuri.

| g4mma a răspuns:

Foarte sexy.

| DiazAndreea a răspuns:

Ca au cv lipsa pe creier, un barbat nu e nevoie sa se epileze pe maini si picioare la fel ca o femeie, si multi spun ca cei care se epileaza sunt gay, o fi sau nu asa e treaba fiecaruia. tu faci cum crezi tu si cum te simti mai comod

| deadwillow a răspuns:

Exista asa ceva? Ma indoiesc. Dude, majoritatea se plang ca n-au blana, iar unii sa scape de ea cand o au? laughing Parul e mandria lor laughing

| Foxyyyy a răspuns (pentru deadwillow):

Exista,din ce in ce mai multi chiar.

| deadwillow a răspuns (pentru Foxyyyy):

Mie mi se pare ciudat...
In fine. E problema lor oh go on

| Foxyyyy a răspuns (pentru deadwillow):

Pai si mie mi se pare naspa.

| MariusSB a răspuns:

Frate...fiecare face cum considera.
Tine de igiena fiecaruia!
Daca unora de place sa stea cu "mararul" pe picioare...asta ehappy

| Kim002 a răspuns:

Eu cred ca e mult mai ok decat sa ii vezi cu o padure ...si e si sexy:d
Nu trebuie sa fi gay ca sa te epilezi si in + e si mai igienic happy
deci fiecare cu perceptia lui happy

| rumble123 a răspuns:

Pe picioare se fac doar femeile frate, la sprancene poti sa te faci da nu in halu in care sa ai nevoie de creion laughing nu esti gay sa te faci si pe picioare...cand ii aud pe unii "ce fin sunt pe picioare", parca imi e scarba sincer...prea multe femei de genul masculin pe lumea asta sincer