| Andreea2804Ioana a întrebat:

Ce parere aveti de magazinul cropp? Vreau sa comand online o rochie si vreau sa aud parerea altora care au achizitionat de la aceasta firma

Răspuns Câştigător
| AN_Aylin_1998 a răspuns:

Poți comanda cu încredere, sunt produse bune și ieftine!

1 răspuns:
| Kyttynna a răspuns:

Cropp e firma mea favorita. Mi-am cumparat anul acesta multe tricouri si o geanta cu franjuri exceptionala insa direct din mall, mai exact Afi. Imi place cropp pentru ca e trendy, cool, e un stil diferit fata de celalalte firme si poti gasi multe lucruri care sa te defineasca ca stil vestimentar.