| xitty a întrebat:

Ce parere aveti de mastile pentru. par de la Kallos? Care este mai buna?

4 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Hei. Eu nu iti recomand mastile kallos. Stiu ca e criza, stiu ca preturile mai mici ne tenteaza pe toti, insa nu trebuie sa renuntam la calitatea unor produse mai bune in favoarea altora, care sunt doar ieftine. Am avut masca placenta, mi-am cumparat-o pentru ca am foarte mult par si foloseam o cantitate destul de mare din mastile mele, numai ca sa mi-l descurc. Asa, daca il descurcam cu placenta, apoi il spalam si apoi aplicam tratamentele, nu imi era mila de bani, pentru ca era in jur de 100 de mii un ditamai borcanul. m-am ales insa cu pumni de pari ajunsi in cada. Nu recomand kallos, nici balsam, nici masti nici nimic. decat serul pentru varfuri, care este acceptabil. No offence, pupici

| unicka a răspuns:

Foarte buna mai ales cea cu placenta

| dodorina a răspuns:

Toate sunt bune.trebuie sa ti se potriveasca tipului de par. te sfatuiesc sa nu folosesti prea des pentru ca o sa ti se ingrase parul mai repede!

| brainless a răspuns:

Eu iti recomand Balsam pentru par de la Kallos. Mi se pare mult mai bun decat mastile si e destul de eficient. E ieftin si practic.