| Anomim2025 a întrebat:

Ce părere aveți de "moda" cu gleznele goale la băieți peste tot? Și la -10 grade am văzut mulți pe stradă așa.

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Nu prea îmi place moda băieților din ziua de azi.
De exemplu băieții care poartă blugi mulați mi se pare că au tendințe de homosexuali. Prea feminini. laughing

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Lasa-i sa fie la moda, ei o sa aiba probleme cu articulatiile peste ceva ani

suntserios
| suntserios a răspuns:

Baietei

| Frank51 a răspuns:

Atata timp cat nimeni nu imi baga nimic pe gat nu imi pasa. Fiecare cu "moda" lui.

| Ineys a răspuns:

Ghey.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Moda asta e buna pentru cei ce la batranete vor sa nu mai poata merge sau sa aiba dureri groaznice. Sanatate multa si sa ai o zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite parerea mea

https://youtu.be/hgtz1KkhnSo

| dragodana a răspuns:

Salut! Nu imi place deloc.Parca au luat pe ei pantalonii surorii mai mici.Jenibil.

| ibaal a răspuns:

Trebuie si cocotele masculine sa-si faca reclama cumvalaughing

| alex15ccc a răspuns:

Exista fular pentru glezna: https://4.bp.blogspot.com/....../fular.jpg

| venividivici2017 a răspuns:

Personal mi se par niste idioti. La minus 10 grade de "dragul" modei sa stau sa inghet sau sa racesc. Aceasta moda prinde in unele tari, u de clima este diferita, dar avand in vedere temperaturile de la noi din tara... Ce pot sa spun, prefer sa ma imbrac conform cu ce este afara, si sunt la moda si daca nu am gleznele descoperite. Dar acum totul depinde de fiecare, daca ai doar o "aluna" in loc de creier, este si normal sa te comporti ca un idiot.