| WithoutName123456789 a întrebat:

Ce parere aveti de ochelarii de soare Polaroid? Sunt de calitate?

2 răspunsuri:
| DianaTPU a răspuns:

Da, mie mi se par de calitate. Mai bine dai un pic mai mult si nu-ti strici ochii cu ochelarii de proasta calitate la 30 de lei, rezista si mai mult. Recomand. Cauta-i online, ii gasesti mult mai ieftin decat in magazine. Eu mi-am luat cu 166 lei si transport gratuit! https://www.fhn.ro/ochelari-de-soare/producator-Polaroid

| Alexandruxxxx a răspuns:

Dacă iei perechi peste 200 de lei sunt de calitate și nu strica vederea eu fac Germania la 1 săptămâna și port mereu ochelari polarizati și nu m-au afectat la ochi dacă vrei îți recomand o pereche