| Teleasa_Alexandru-Andrei_1995 a întrebat:

Ce parere aveti de paco rabanne 1 milion?

Răspuns Câştigător
| allynutsa a răspuns:

Hmm.Destul de frumos...Are o aroma aparte.

4 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Conteaza ce parere ai tu. miroase foarte bine parfumul doar ca pe mine personal nu ma "impresioneaza". fiecare are diferite preferinte la parfumuri.

| ღღMirciuL0wღღ a răspuns:

E frumoasa aromahappy

| axll a răspuns:

Un parfum foarte bun. putin dulce, deci trebuie sa ai grija cand te dai cu el, sa nu mirosi ca si cum a cazut o cisterna de parfum pe tine. e de ajuns sa dai 2-3 pufuri in zonele in care iti simti pulsul (pe gat sau la incheietura mainilor e perfect). la inceput miroase destul de puternic, dar dupa cateva minute va avea o aroma fina.