| Shottas a întrebat:

Ce parere aveti de pantalonii de piele la barbati?
Cum vi se par, arata bine?
As dori pareri si detalii in acest sens, deoarece m-am procopsit cu o pereche de pantaloni de piele, si nu stiu daca sa ii port sau nu... Am impresia ca doar gay poata pantaloni de piele laughing desi am vazut pe internet ca sunt foarte scumpi...
Cum ar arata mai bine, mai stramti pe picior sau mai lalai?
Ar fi foarte frumos daca mi-ati da si niste poze cu ce se pot asorta ...si daca ar arata bine cu o haina de piele imblanita big grin.

1 răspuns:
| licurici77 a răspuns:

Deci pantaoloni de piele la baieti?:o nu. i exclus total.mai bine i pui de vanzare pe net si ai scapat de ei si de grija lor