| Crs a întrebat:

Ce parere aveti de produsele cosmetice de la mac? Are cineva? Si-a comandat cineva de pe site www.maccosmetics.com? Daca da, cat a fost taxa de transport? Stie cineva daca se gasesc si in romania aceste cosmetice?

3 răspunsuri:
| Crs explică:

@ladylady 3 milioane numai taxa? cam mult tinand cont si de preturile de pe site straight face
eu am inteles ca sunt chiar foarte bune, printre cele mai bune produse de makeup

| alecssia a răspuns:

Sunt bune si cu siguranta se gasesc in mall`uri de ex in cluj la polus sau la iulius, sau in bucuresti. Eu am ceva farduri pentru ochi dar mi le-a dat matusa mea din elvetia si le adorrlove struck

| ladylady_2184 a răspuns:

La mine a fos 3 milioane.sad si nu's prea bune acele cosmetice