| Me,myself & I a întrebat:

Ce parere aveti de produsele metropolitan? sunteti multumiti de ele?

Răspuns Câştigător
| LauraSpataru a răspuns:

Eu sunt foarte multumita. Sunt reprezentant si le recomand cu incredere nu numai pentru motivul asta, ci pentru ca eu le folosesc. Ceasurile si bijuteriile sunt foarte bune, chiar mai bune decat unele din magazine.

4 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Sincer nu folosesc niciodata desi am auzit multa lume ca foloseste...Cred ca o sa incerc si eu produsele

| Ionelarebela a răspuns:

Sunt foarte multumita.sunt reprezentanta la metropolitan si ti-as putea recomanda sa le incerci, deoarece sunt preturi f mici iar produsele de buna calitate.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mama e foarte multumita, si ea e inscrisa! te-am pupat, bye bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu sunt de parere ca sunt destul de bune, acum depinde si de fiecare. Daca doreste cineva sa devina reprezentant poate folosi codul acesta AGhwWTLF multumesc...