| mihaab a întrebat:

Ce parere aveti de produsele Yves Rocher, ati cumparat sunt bune?

Răspuns Câştigător
| YONTU a răspuns:

Pai...
1. "Comme une Evidence"
2. "Ming Shu"
3. "So Elixire"
4. Produsele "Pro Vegetal" sunt foarte bune!
5. Produsele pentru intretinerea tenului!(masti, gomaje)
6. Demachiantele delicate iti fac tenul delicta!
7. Iti recomand toate produsele cu cea mai mare INCREDERE! Mama mea le foloseste!
8. Funda?

7 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Eu am o crema si un demachiant care mi se par foarte bune (sunt mai multumita decat de cele de la Avon). Acum cand mi-am luat crema si demachiantul era o promotie si am primit 2 gentute super pentru o comanda minima de 50 ron parca.

| YONTU a răspuns:

Sunt niste produse excelente; mama mea apreciaza extraordinar de mult aceste produse si le comanda ori decate ori are ocazia! E un client fidel din 2009!happyToate produsele sunt de o foarte buna calitate! Ti le recomand cu placere!

Răspuns utilizator avertizat
| gabyella a răspuns (pentru mihaab):

Evidancebig grin

| YONTU a răspuns (pentru mihaab):

Pai...
1. "Comme une Evidence"
2. "Ming Shu"
3. "So Elixire"
4. Produsele "Pro Vegetal" sunt foarte bune!
5. Produsele pentru intretinerea tenului!(masti, gomaje)
6. Demachiantele delicate iti fac tenul delicta!
7. Iti recomand toate produsele cu cea mai mare INCREDERE! Mama mea le foloseste!
8. Funda?

| Maria_Alecsandra_1993 a răspuns:

Eu am cumparat si sunt foarte bune.eu am luat balsam de buze, unul reparator si unul hranitor, o crema pentru fata, un gel pentru fata, rimel, crema anti-riduri si o masca pentru fata

Răspuns utilizator avertizat
| RaluuMe a răspuns:

Da, sunt foarte bune. Fii atent/a si la ofertele prin care poti primi un cadou.