| ansei a întrebat:

Ce parere aveti de rochia asta? Ar fi pentru banchetul de clasa a 8-a. Sunt si alte culori.

https://starshiners.ro/....../S041243-5

68 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt de acord cu cine a zis ca pare de gravida, e prea larga in zona burtii, daca esti si mai plinuta, adica nu foarte inalta si slaba, chiar o sa te faca sa arati ciudat. Ea era frumoasa daca nu era asa larga acolo.

| ansei explică (pentru Adry05):

Chiar sunt foarte inalta si slaba

| Adry05 a răspuns (pentru ansei):

Mna atunci incearca. Asigura-te ca-i poti face retur si comand-o, vezi cum iti vine si daca iti place o pastrezi.

| ansei explică (pentru Adry05):

M-am uitat mai atent si chiar aveti dreptate laughing

| whatevernvm a răspuns:

E drăguță dar pare de gravide.
Nu trebuie sa ceri părerea altora, ia ce ți place. O sa rămână amintirea ta

| ansei explică (pentru whatevernvm):

De ce pare de gravide? laughing

| whatevernvm a răspuns:

Dunno. Îmi imaginez o femeie gravidă în ea ca să ascundă burta

| anonim_4396 a răspuns (pentru whatevernvm):

Asta e părerea ta, dar fetei îi place şi las-o s-o poarte liniştită.

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai citit măcar tot răspunsul meu sau ți s-au urcat serialele turcești la cap?

| anonim_4396 a răspuns (pentru whatevernvm):

,,E drăguţă, dar pare de gravidă,,. Dacă iera de gravidă scria pe ea pentru GRAVIDE!

| anonim_4396 a răspuns (pentru whatevernvm):

În primul rând eu ţi-am scris frumos nu ca tine deodată cu observaţii şi răutate, poţi explica normal.Şi ce dacă mă uit la seriale turceşti? Nu e treaaba ta, fiecare priveşte ce vrea şi nu te mai luat aşa de mine.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Frumoasa, decenta, ridicol de scumpa. Daca nu e graba, gasesti garantat sa comanzi din China ceva la fel cu jumatate de pret CEL MULT.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Poti sa te duci la banchet si in pijamale, eu m-am dus si nu a comentat nimeni nimic pentru ca nu au avut curajul sa comenteze in fata ursului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merge la banchet cu rochii sub 1000 lei

| Lydia2806 a răspuns (pentru anonim_4396):

Morrolling on the floor)) poate să-și cumpere și rochie din Obor daca vrearolling on the floor)))) Nu contează ce preț au hainele de pe tine. Daca e frumoasa și te simți bine în ea, e ok.

| ansei explică (pentru anonim_4396):

Hai nu zau

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lydia2806):

Clișeu de săraci

| ansei explică (pentru anonim_4396):

Dar cati ani ai draga?

| Lydia2806 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e clișeu de săracirolling on the floor)))) la balul de absolvire ce face? Își cumpără rochie de 5000 lei?rolling on the floor)) Gândește-te că nu oricine își permite rochie de la 1000 lei in sus. hai sa gândim logic

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lydia2806):

Păi dacă nu-și permite să stea acasă lol

| ansei explică (pentru anonim_4396):

Nimeni nu isi ia rochie de banchet la pretul asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru ansei):

Siguuuur

| ansei explică (pentru anonim_4396):

Cati ani ai?

| supadeceapa a răspuns (pentru ansei):

De fapt, toate fac pe saracele si la banchet apar all gucci. O sa vezi.

| Lydia2806 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce sa stea acasă?rolling on the floor))))))) Lasă omul sa-si cumpere rochie de 300-500 lei, cat vrea sa dea pe ea. nu înțeleg cu ce te doare pe tine că vrea să își cumpere rochie sub 1000 lei.

| Lydia2806 a răspuns (pentru ansei):

Corect. cunosc foarte multe fete care au avut banchetul de a 8a și nu s-au stresat să își cumpere rochie de 2000 euro de la Pradarolling on the floor)))))

| Bogdan70001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba esti nebun? Asa se zvoneste ma la tine la tara? laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Si tu te oftici ma

| ansei explică (pentru anonim_4396):

Imi zici te rog cati ani ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ansei):

| ansei explică (pentru anonim_4396):

Esti tot clasa a 8a?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ansei):

Nu

| ansei explică (pentru anonim_4396):

Ia zi-mi si mie cat a costat rochia ta de banchet atunci

| anonim_4396 a răspuns (pentru ansei):

Pai n-am avut bani si am stat acasa

| ansei explică (pentru anonim_4396):

Atunci nici macar nu esti in masura sa comentezi. Decat sa te faci de ras mai bine taceai.

| Lydia2806 a răspuns (pentru anonim_4396):

Decat să stai acasă, luai și tu ce aveai în dulap și te duceai la ultima seara petrecută cu colegii. Dar ce sa gândești, așa e pe la voi la tararolling on the floor)))))))))))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lydia2806):

Păi să râdă de mine?

| Bogdan70001 a răspuns (pentru anonim_4396):

XDD Dude tu esti mult mai prost decat credeam laughing Pentru ce sa ma oftic? Vezi ca nici macar nu te duce capul.Doar pentru ca maica-ta nu te-a lasat la banchet cu o rochie de sub 1.000 le nu insemna ca toti trebuie sa fim la fel de incuiati ca tine si maica-ta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Ca n-ai bani

| ansei explică (pentru anonim_4396):

Colegele tale au venit cu rochie de 1000 de lei sau ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ansei):

Euro

| Lydia2806 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vrăjeală pe tinerolling on the floor))

| whatevernvm a răspuns (pentru ansei):

Nu baga în seama lumea de pe aici. La banchetul de a 8a și la absolvirea de clasa a 12a am portat rochia mamei din 95 de catifea neagra. Era asa drăguță, actuala și sexy cu toate ca era mai bătrână decât mine. Încă o am și îmi vine la fel ca acum aproape 10 ani și nu da niciun semn ca ar fi veche sau urata și nici nu cred ca a costat o avere.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde *** am zis eu ca nu am bani ma? laughing)))) Bai piscot daca vreau imi iau si de costum si de 2000, dar nu este cazul, intelegi? Nu vezi ca toata lumea te i-a la pl, mai bine nu mai dai reply-uri ca te faci mai de ****.
Tousi cat de... (incerc pe cat posibil sa nu te mai jignesc) sa fi sa nu mai mergi la banchet ca n-ai avut rochie de 1.000 lei laughing Zi mai bine ca nu te-a lasat maica-ta si tot ea ti-a si bagat ideea asta idioata in cap big grinD Hai, nu mai da reply ca te faci mai de ****, zi faina

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Https://www.tpu.ro/......-de-multi/
umbli cu xioami si oneplus în loc de iphone si comentezi=))

| Lydia2806 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai astarolling on the floor terminate-te că aici nu suntem la tara. Daca ai chef de cearta, cearta-te cu peretii sau cu maica-ta care nu te-a lăsat să te duci la banchetrolling on the floor)))

| whatevernvm a răspuns (pentru Lydia2806):

Nuj de ce va aprindeți, tipul cel mai probabil își bate *** de voi ca se plictisește când va vede asa implicați și face caterinca

| Bogdan70001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ce terminat esti laughing))))))) Ciorooooi, te-am prins! big grinD Bai cocalar, fi atent! Deci 1 la mana Xiaomi si OnePlus se pisa pe iPhone-urile tale
2 la mana mai mult ca sigur ai un iPhone 6/6S in 2019 ca toti tigani pentru ca nu-ti permiti ceva mai scump, asa ca iti iei cel mai convenabil iPhone ca sa te lauzi la puradeii tai
Si 3 la mana Xiaomi-urile su OnePlus-urile pe care le am si le-am avut fac de 3 ori cat rochia care-ti trebuia tie (in teorie) pentru banchet big grinD

"umbli cu xioami si oneplus în loc de iphone si comentezirolling on the floor" ce replica de copil prost laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Toți săracii zic asta...''Xiaomi face, e mai bun, e mai ieftin'' )))

| Bogdan70001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mars ba distrusule ca n-ai fost nici macar la bachet saracie! xDD Antisocialu' dracu, cred ca si daca ajungeai la banchet stateai intr-un colt si te uitai la restul big grinDDD

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Da dar când m-am dus la liceu am avut telefon, n-au facut colegii misto cum se face de tine rolling on the floor

| Emma30555 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca arati bine si ai gusturi bune poti sa tii iei si rochie de 200 lei, chiar si de 100. Poti sa dai si 1000 de euro pe o rochie daca esti tarancuta tot ca o taracunta arati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am văzut rochia, e foarte superbă, mie îmi place şi cred că ţi-ar scoate în evidenţă gingăşia şi naturaleţea.Cu siguranţă vei întoarce privirile băieţilor.Te pup şi succes. happy

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

"E drăguță dar pare de gravide.
Nu trebuie sa ceri părerea altora, ia ce ți place. O sa rămână amintirea ta". Partea a doua în caz ca ti fug ochii
Apropo, nu exista "foarte superba"

Răspuns utilizator avertizat
| User23434 a răspuns:

E un gunoi de banchet, pentru ce va pregatiti toate fetele asa de tare?

| HarleyQuinn a răspuns:

Https://starshiners.ro/....../S041725-2

Mie asta mi se pare mai drăguță.

| syriaHotelsWithPool a răspuns:

Nu stiu daca e rochie ori sac. laughing

| Anonim2314S a răspuns:

Știi că nu putem accesa linkul, nu?

| ansei explică (pentru Anonim2314S):

Il copiezi si apoi dai paste pe google...

| Lydia2806 a răspuns (pentru Anonim2314S):

Ști că poți da copypaste?rolling on the floor

| Marta135 a răspuns:

Da, ar fi potrivita. Imi place si modelul de sus, este frumos, de fapt, toata rochia este frumoasa. Dar depinde de tine, daca iti place sau nu. Sper ca ti-am fost de folos!

| Andreea11andreea a răspuns:

Eu drăguță daca ție îți place e perfect, nu trebuie sa te iei după gura lumii :* fundă?

| rubyta21 a răspuns:

Un pret bun pana in 650 lei depinde de ce iti doresti. iti recomand
elyvo www.elyvo.ro vezi ca ii gasesti si pe Facebook cu recomandari foarte bune.

| rubyta21 a răspuns:

Uite un magazin online cu rochii super elegante
https://elyvo.ro/ro/

| rubyta21 a răspuns:

Https://youtu.be/SsKW3iJaANs

frumoasa prezentare ..imi strang banutii sa imi cumpar si eu una

| madalin102 a răspuns:

Deja iti faci planuri pentru banchet? laughing Apropo, cand e, si eu sunt in clasa a 8 a dar la baieti nu cred ca conteaza asa mult hainele, conteaza sa te distrezi, cat despre rochie, e frumoasa, doar ca are dreptate cel de mai jos, pare de gravide laughing

| ansei explică (pentru madalin102):

Noi avem in penultima saptamana din luna mai. deci mai am vreo 3 luni