| Geanin a întrebat:

Ce parere aveti de sandale pentu baieti? Voi baieti purtati? Eu port tenesi, slapi. Dar nu imi plac sandalele. Voua?

Răspuns Câştigător
| CrissuLinii a răspuns:

Pai spune-le si tu, ca sa se uite pe strada si sa vada, poarta cineva sandale? vede vreun baiat care poarta, si daca chiar vede vreunu, tu spune-i : dar ui ce gay arata laughing ui ce prost ii sta... gasesti tu cv, spune-i ca tie nu iti plac si punct! tu vrei tenesi sau slapiwinking

6 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Eu vara doar sandale port. Nu țin de cald, nu îți cad din picioare și e confortabil.

| angel69lover a răspuns:

Mda sandalele is uintrun fel naspa, am vazut si anul acesta pe plaja in mamaia 2 tinerei cu sandale, pareau gay, pur si simplu, bine pot fi diferite modele, dar mie nu-mi plac... tenesii si slapii da se poarta si pantofii sport (adidasii), mai mult tenesii se poarta, in fine, fiecara cu placerile luiwinking
concluzia mea e : Sandalele pentru baieti te fac sa arati gaywinking
fundita te rogggg happy

| Geanin explică (pentru angel69lover):

Chiar asa?

| angel69lover a răspuns (pentru Geanin):

Bine, asta-i parerea mea... nu stiu poate altora le plac... daca tie iti plac, poartale big grin

| Geanin explică (pentru angel69lover):

Nu nu imi plac, dar ma enerveaza maicamea si tacameu ca e prea cald bal bal bal. Si nu stiu cum sa le explic. Deci, cum?

| CrissuLinii a răspuns (pentru Geanin):

Pai spune-le si tu, ca sa se uite pe strada si sa vada, poarta cineva sandale? vede vreun baiat care poarta, si daca chiar vede vreunu, tu spune-i : dar ui ce gay arata laughing ui ce prost ii sta... gasesti tu cv, spune-i ca tie nu iti plac si punct! tu vrei tenesi sau slapiwinking

| CrissuLinii a răspuns:

Oribil! Sincer!