| AlexMaCheama a întrebat:

Ce parere aveti de site-ul parfumtester? Vinde testere fake? A comandat cineva de acolo? Sunt interesat de un Sauvage pe care l-am comandat deja, se apropie mirosul de cel original? Daca nu, cum anulez o comanda ca sa nu imi bat capul cu curierii?(comanda imi e inca in asteptare)
Doresc raspunsuri cat mai rapide

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai mul ca sigur sunt fake-uri, fiindca testerele nu se vand, fiind create special pentru a fii folosite in magazin, la testat de catre cumparatori.
Ori firma este ilegala, ori parfumurile vandute acolo sunt fake.

| AlexMaCheama explică (pentru Violleta2022):

Ai idee cum as putea sa anulez comanda? Pe site nu vad un buton pentru asta

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexMaCheama):

Banuiesc ca nu se pot anula, odata ce nu exista buton de anulare.