| BlueDark a întrebat:

Ce parere aveti de treningurile Puma? Vreau sa imi iau unul,care arata foarte bine si e dintr-un material calitativ, insa vreau sa am si o viziune de ansamblu despre acest brand.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Puma este tot un brand care produce imbracaminte sportive, ca Adidas, doar ca Adidas investeste mai mult in reclame.
Este ca si Coca Cola si Pepsi Cola, unde Coca Cola are programe de publicitate mult mai puternice, dar calitatea este asemanatoare.