Întrebare recomandată | cristinaelena2013 a întrebat:

Ce parere aveti de vopseaua de par de la avon advance techniques? este buna? sau ce imi recomandati? o vopsea rezistenta doresc. funda

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pare in regula dar eu iti recomand wellaton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit-o si eu, am urmat intocmai sfaturile recomandate in privinta alegerii culorii (poti folosi pana la 3 tonuri de culoare deschise/3 tonuri inchise in functie de culoarea parului tau), dar nu am fost multumita. Ma gandesc ca poate nu mi-am ales nuanta potrivita. Singurul avantaj a fost acela ca vopseaua se aplica mult mai usor (pentru ca are un aplicator) si dureaza mult mai putin timpul sau de actionare fata de vopselele obisnuite.