| Elena1234456 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta rochie? Sa o comand? Oare exista riscul sa imi iau teapa?
http://www.befashion.ro/......-alba.html

Răspuns Câştigător
| MadalinaElly a răspuns:

Buna,este foarte frumoasa rochia.
si cred ca nu o sa iei teapa

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Rochia e frumoasa si nu cred ca o sa iei teapa

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

O prietena o are si zice ca e urata si ca nu te avantajeaza (fizic). Nu e mare chestie de ea, dar parerea ta conteaza. Eu nu te-as sfatui.* Arata cam ieftin odata imbracata. Fundita?

| Elena1234456 explică (pentru NesquikDuoSpecial):

Si-a comandat-o tot de pe site-ul asta?

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru Elena1234456):

Dup. E dezamagita, si-o dorea chiar mult. Dar la H&M au chestii frumoase si poate mak ieftine. Fundita? puppy dog eyes

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Da, tot de aici!

| buburutza0431 a răspuns:

Buna!
Rochia este foarte frumoasa, ti-o recomand cu placere doar daca nu ai burtica, ai picioare frumoase si nu esti micuta. Intereseaza-te de materialul din care este facut sa nu fi alergica la el.
Sper ca te-am ajutat! Funda? happy