| MilitaryGuy a întrebat:

Ce parere aveti despre acest ceas? Merita cumparat? Care este raportul calitate/pret?

http://ceasuri-chic.ro/......ca-11.html

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Nu detin acest ceas, dar chiar si asa acest ceas original costa de la 8000$ in sus trebuie sa iti pui intrebarea merita sa dai 100 de euro pe un ceas replica avand un mecanism de provenienta dubioasa,doar sa ai pe cadran Rolex?
Daca ai intrebat eu imi dau cu parerea si te sfatuiesc sa folosesti banii inteligent,sa mai strangi putin si sa iti iei un ceas original de la o firma cat de cat decenta(Fossil, Timex, Invicta, Swiss Military, Seiko chiar si Casio etc.) si o sa ai garantia unui produs original, garantia internationala etc. si chiar vei avea un ceas functional de care sa te bucuri mult timp.Eu unul nu as da banii astia pe o replica.Hotararea o iei tu singur, succes!