| CiocolataCuPiper a întrebat:

Ce parere aveti despre acesti pantofi : http://mercador.ro/oferta/sony-xperia-z-4g-ID16227.html# c16aad67db, par incomozi?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Misto pantofi, este un prajitor de pîine, sper sa i ti vină sa te simti bine in el, sa te arda la tălpilaughing

| Roxaname a răspuns:

In primul rand acela este un telefon iar pantofi aceia care i-ai arata par comozi ca nu au si tocul prea mare au si acea curelusa sunt frumosi dar depinde la ce ocazie mergi cu ei

| CiocolataCuPiper explică (pentru Roxaname):

Bal

| Roxaname a răspuns (pentru CiocolataCuPiper):

Atunci poti sa ii iei dar rochia sa fie lunda in spate si scurta in fata nu sti mai exact cum se numeste acea tip de rochie

| CiocolataCuPiper explică (pentru Roxaname):

Am deja rochie happy

| Roxaname a răspuns (pentru CiocolataCuPiper):

Aha bine sper sa te distrezi la bal

| CiocolataCuPiper explică (pentru Roxaname):

Nu sti pe ce site imi gasesc pantofi de astia : http://kiev.ko.slando.ua/......6KZvx.html

| Roxaname a răspuns (pentru CiocolataCuPiper):

Nasol dar poti sa mergi intr-un magazin de pantofi si sa gasesti niste pantofi de genul acela

| Danila_Valentina_2000 a răspuns:

Dar este un telefon nu pantofi!

| Danila_Valentina_2000 a răspuns (pentru CiocolataCuPiper):

Sunt comozi...insa daca nu ai mai purtat pana acum toc...o sa-ti fie greu, insa daca ai mai purtat sunt destul de comozi

| CiocolataCuPiper explică (pentru Danila_Valentina_2000):

Crezi ca o sa se mai lase?