| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre apa de toaleta LOVE DE LA AVON, cu fructe rosii, trandafir si vanilie. # miroase fain. cat timp persista# dar PASSION DANCE cu liliac, narcisa, si trandafir#

6 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Toate parfumurile cu trandafir sunt naspa. Nu le lua si eu am luat be romantic si sta neinceput daca chiar vrei unul cu trandafir cauta in Bulgaria acolo toate sunt cu trandafir dar miros bine. Cum a zis si bluestrawberries No5 de la CC e demential un parfum mai bun ca asta nu cred ca va mai face CC vreodata. Daca vrei un Parfum bun de la AVON cumpara OUTSPOKEN by Fergie sau colectia Littel. Sa sti ca parfumurile ieftine tin putin pe cand cele scumpe rezista si 2 zile daca vrei sa te dai o data la 3 zile cumpara wish cheopard sau nina ricci

| Fatayou a răspuns:

De ce faci reclama unui produs? Nu inteleg ideea.

| Laurentizyu a răspuns:

E naspa! iti dau eu parfumuri adevarate daca vreihappy

| bluestrawberries a răspuns:

Passion dance e ok daca vrei sa mergi pana la magazinul din spatele casei. Parfum frumos e "J'adore" de la Dior sau "No.5" de la CC.

| Gatsby a răspuns (pentru bluestrawberries):

Si love cum e#

| bluestrawberries a răspuns (pentru Gatsby):

Uite, nu vream sa ma consideri rea sau nesuferita si nu ti-am zis direct dar acum iti zic. Parfumurile de la Avon sunt oribile, miros a spirt si sunt de cea mai proasta calitate. Am folosit (doar testat) o singura data in viata un parfum de acolo si am ramas cu o impresie foarte proasta. Am folosit Passion dance, de asta ti-am zis ca poti sa te dai cu el daca vrei sa mergi pana la magazin. Un miros ieftin si curgea ca apa. Cum a zis si Ruxandra, in Bulgaria gasesti parfumuri cu trandafir care miros superb. Au si o gramada de uleiuri foarte bune si care miros foarte bine. Daca vrei un parfum eu zic sa iti strangi niste bani ( de la 100 de lei in sus) si sa iti iei ceva de calitate nu toate amestecaturile. Iti dau cateva sugestii:
-Chopard Wish
-Cerruti 1881
-Lady million
-Bvlgari Omania Crystalline
-CK Contradiction
-CK Eternity
-DG Desire
-CC No.5
-Dior J'adore
-Hugo Boss Nuit
-Clive Christian No.1 (e superb, il port de cand a aparut)
-Clive Christian's Imperial Majesty (nu poate fi comparat cu nici un parfum, e incredibil)