| Marina_Daniela_1992 a întrebat:

Ce părere aveți despre apidermin, Vichy sau La Roche-Posay? V-au ajutat la ten uscat/sensibil cu probleme?

4 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Crema Apidermin este foarte buna si toate cremele de la firma respectiva. Multumesc ca mi-ai adus aminte de aceasta crema de care am si uitat din tinerete.

| Marina_Daniela_1992 explică (pentru gemeni6226):

Cu drag. Eu nu știam de Apidermin laughing celelalte Vichy sunt bune oare? Zice farmacista ca da.

| gemeni6226 a răspuns (pentru Marina_Daniela_1992):

Eu nu cunosc produsele astea noi sincer, nici nu le-am incercat trebuie sa te uiti la compozitie daca scrie prea multe ce incep cu prophyl nu t-i le recomand caci sunt chimicale si poate in aparenta o luna doua iti fac bine pe urma iti rideaza tenul mai tare ca varsta pe care o ai. Apidermin e de la apicola e ceva natural si chiar o sa iau zilele astea.

| Marbea a răspuns:

Baiatul meu are tenul cu probleme, se inrosesc foarte usor pometii si face niste bubite uscate. La recomandarea unui medic foloseste Bioderma Sensibio AR, Ivatherm Metrocreme, pe care le foloseste zilnic si mai are o crema de fata cu SPF pe care o foloseste vara cred ca tot de la Bioderma. Il ajuta, s-a diminuat inflamatia dar le foloeste constant.