| AGGA a întrebat:

Ce parere aveti despre articolele prezentate aici:D:)
http://www.inpascumoda.com/?

Răspuns Câştigător
| Altu a răspuns:

Ca layout e ok, culori in tema, are un element grafic distinctiv in header.
La prima vedere:
- in header lipseste un 'i': Te ajutam sa fi'i' in pas cu moda 2010, ce se poarta in 2010
- dificil de citit, schimba sau mareste fontul (si am ecran de 24'')
- paragrafe lungi, incepe sus si nu se mai termina paragraful decat cand se termina articolul
- eventual cate'o poza la retele culinare, nu toata lumea stie cum arata panselutele
Ca si continut intreaba fetele, n'am citit pentru ca nu ma pricep.
Succesuri happy

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Ma lasa indiferent. Nu-i important sa fii la moda, important e sa te simti in hainele pe care le porti.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Mie mi se par ok, mai ales pentru ca citesc destul de des articole din astea happy

| AGGA explică:

Nu e vorba de moda, ci intrebam de sitehappy...nu ma mir de raspuns doar esti baiatlaughing, pentru fete faza cu hainele e mai altfeltongue crede-ma, insa si eu sunt de acord cu faza: Simte-te bine in haine comodetongue...intrebam de site deoarece eu scriu articole si imi trebuie subiecte, la urma urmei e un site dedicat fetelortonguelaughing, iar in afara de moda pe site poti gasi retete culinare sau tratamente pentru diferite problemebig grintongue

| AGGA explică:

Altblogro:mersi pentru sfaturihappy
le-am pus in practica...

| AGGA explică:

Da binenteles allykiss)big grin... ase fa-mi reclama buna conopistirita mehlaughing

| Juliana a răspuns:

Sunt geniale:*laughing

| Altu a răspuns:

Pe langa faptul ca sunt perfect citibile fara (mai putin unele forme verbale gen 'acum canta' 'ieri canta') si depui mai mult efort, iti faci mai mult rau decat bine.
1. Nu toate sistemele afiseaza diacritice, risti sa apara anomalii
2. Nimeni nu cauta pe google cu diacritice, folosind diacritice te autoexcluzi din cautari
Nu recomand diactriticele pe situri decat daca este vorba de literatura (includ aici si ziarele) sau daca ai un site foarte solid si iti permiti.

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

Mi se par utile!happy

| florinbrasov a răspuns:

Părerea mea este că în afară de unica rețetă culinară existentă, preocuparea pentru modă este complet inutilă.

| florinbrasov a răspuns:

Si încă un lucru, pentru orice site în limba română recomand diacritice.

| bebe21 a răspuns:

Sunt super ok si sunt cu adevarat folositoare.Eu cred ca e bine totusi sa tinem putin seama de tendinte, desi multi zic "imbracate cu ce iti sta bine si nu cu ce e la moda"... dar nici celelalte rubrici nu sunt de ocolit, e un site foarte misto sincer.