| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre baieti care poarte jeansi rosi?

16 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Depinde de atitudinea baiatului.happy

| Razvan a răspuns:

Noncorfomistiwinking

| Roxii a răspuns:

La unii le stau chiar cooooooooolllllll. dar la unii fix pix

| Aurelia_6050 a răspuns:

Ori incearca sa iasa in evidenta, ori pur si simplu le plac acei jeansi thinking

| Alina_9354 a răspuns:

Gay iti spune ceva?

| Didii15 a răspuns:

La baieti nu prea se potrivestelaughing)

Atata vreme cat nu gresesc orientarea sexuala, mergehee hee

| paramore a răspuns:

Daca ei cred ca le sta binebatting eyelashesfiecare cu gusturile lui, nu?

| anuska a răspuns:

Poponarilaughing dar nu toti!

| 1234567890_7534 a răspuns:

Depinde de atitudinea baiatului.
Acum sincer daca poatra jeansi rosii asta nu inseamna ca e gay sau poponar...bine la unii da le staa oribil. dar sunt unii ca arata chiar ft cool in ei:p

| serioousfresh a răspuns:

Mie imi place genul de baieti cu colorful pants adica si eu am rosii roz albastrii si galbenilaughing acum m-am plictisit de ei dar... la baieti para e ceva mai special adica nu vezi in fiecare zi unul imbracat asa poate la unii le sta bine la altii nu.

| Mi$tiK a răspuns:

Uuu, naspa...inca nu am vazut pe nici unulbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde si cum arata baiatul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gusturile nu se discuta deci iti zic doar atat : era un tip care avea jeansi rosii si eu nu ma puteam opri din al privi si a ma stramba la acei pantaloni, nu o faceam intentionat laughing dar cand ceva nu e in regula pentru mine eu am o anumita mimica a fetei laughing si na la acel moment nu ma puteam opri din strambaturi laughing. Jeansi rosii la baieti sunt idem si la fel cu boxerii roz pentru baieti blushing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hahaha. Inca nu am vazut nici unul. Dar ar fi nostim sa vad; D
Dar cred ca depinde si de baiatul care poarta acest pantalon si de pantalonul purtat de baiat.

Pa pa

| NimeniAltu_9511 a răspuns:

Bulangii si inca semnalizeaza laughing)

| madalina200 a răspuns:

Le sta rau.