| chuckmanson a întrebat:

Ce părere aveți despre băieții/bărbații cu părul lung și despre fetele/femeile cu părul scurt?

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce inseamna par scurt la fete ca niciodata n-am stiut la ce va referiti?!

| chuckmanson explică (pentru Adry05):

Să spunem, nu suficient de lung să îți atingă umerii.

| Adry05 a răspuns (pentru chuckmanson):

Nu mai simplu trimiteai o poza?

| chuckmanson explică (pentru Adry05):

N-aveam chef să mai caut o poza laughing

| RAY a răspuns:

Sincer? nu-mi place sa vad barbati cu parul lung, dar sunt si excepti sunt barbati care arata bine asa, la fel si la femei, dar am intalnit fete cu parul lung dar urate si fete cu parul scurt si frumoase, depinde, o intrebare, iti plac fetele cu ochelari?

| chuckmanson explică (pentru RAY):

Păi și eu port ochelari și da, îmi plac fetele cu ochelari și de asemenea am părul lunghappy

| Violleta2022 a răspuns:

Personal, nu-mi plac baietii cu parul lung si nici fetele cu parul scurt.

| Gghhjjjk a răspuns (pentru Violleta2022):

Nici nu trebuie sa-ti placa.

| Plato a răspuns:

Fiecare cum ii place, nu am o parere speciala, e o forma de exprimare, iar oamenii ar trebui sa se exprime fara constrangeri, cat timp nu afecteaza pe altcineva.

Personal, imi place parul lung la femei, e un simbol al feminitatii.

| RB26DETT a răspuns:

Nu am absolut nicio problema cu lungimea parului indiferent de sex, sunt unii baieti ce arata mai bine cu parul lung decat cu parul scurt, unele fete ce arata mai bine cu parul scurt decat cu parul lung...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se par ok. Am colegi care au parul lung și colege care au parul sculat și le sta foarte bine și sunt dragute. Fiecare cu stilul lui, mie îmi place

| christine99 a răspuns:

Sa fie ingrijit e cel mai important.

| Itsme18 a răspuns:

Cred ca e prea generala întrebarea. Adică sunt fete cu parul scurt și care arata nemaipomenit iar altele care lasa de dorit. Asa și în cazul băieților cu parul lung. Depinde de forma fetei, cât de des e parul chiar și greutatea în unele cazuri. Fiecare trebuie sa își găsească o coafura care îl avantajează și care ii da încredere, nu contează lungimea.