| Camper123 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii cu cercei in ambele urechi?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Putin machiaj si fond de ten si e gata feminizat. Daca se mai si epileaza pe picioare mai ramane operatia de schimbare de sex.

| vocea a răspuns:

Este alegerea lor, unora le sta bine.

| presus a răspuns:

Smardoi cu fustite.

| Felissa13Eden a răspuns:

Mi se pare draguta ideea.Fiecare cu gusturile lui happy

| dolceromania a răspuns:

Fetele cu cercei,parul aranjat,curate,frumos mirositoare,sânt frumoase, senzuale ați face placere sa le privești, câteodată nu-ți poți dezlipi privirea de pe ea, ele! Băieții cu cercei vor sa iasă în evidență dar nici ei nu stiu, dacă ai întrebi de ce au cercei nu poate să-ți de-a un răspuns rezonabil.Mie nu-mi placa specimenele astea.

| ălkjmhgf a răspuns:

Sunt fete de treabă.

| Mary012 a răspuns:

Dragutii unora le sta bine.

| 2P a răspuns:

Gay

| andreeatudor a răspuns:

Buna, Mie una nu imi plac mi se par aiurea cu tot felul de cercei si piersinguri peste tot. Dar acu depinde de fiecare altora le place si altora nu. o seara faina

| iLegendaRy a răspuns:

Consider ca sunt copia femeilor. De la femei s-a luat ideea despre purtatul inelelor in urechi. S-au luat si baietii dupa asta.