| Stefan20004 a întrebat:

Ce parere aveti despre camasa cu maneca scurta?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Camasa cu maneca scurta din punct de vedere al modei este un kitch, o taranie daca vrei, dar din punct de vedere al utilitatii este un must have.
Pe de alta parte daca vrei ceva sic cumperi o camasa de aceea cu maneca lunga dar care face scurta prin rulare pana la cot, imi scapa acum procedeul, sunt usor de gasit si sunt mult mai placute decat cele direct cu maneca scurta care au o alura batraneasca,

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vara,o parere foarte buna, deci numai e chiar la moda, dar ai putea macar la scoala sau cand te intalnesti cu cineva

| Stefan20004 explică (pentru RAY):

La un banchet s ar potrivi?

| Adry05 a răspuns (pentru Stefan20004):

Clar nu. Banchetul e un eveniment formal, nu te duci ca pe strada.

| RAY a răspuns (pentru Stefan20004):

Mai bine cu maneca lunga

| HadesSs a răspuns:

O parere buna in general, mai ales varalaughing