| celmaitarenume a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care poarta haine fake?

Răspuns Câştigător
| Lowraaa a răspuns:

Daca prin haine fake te referi la hainele de firma atunci sincer nici nu inteleg rostul intrebarii. Eu nu port haine de firma, poate am 2-3 primite cadou dar eu niciodata nu mi-am cumparat haine de firma. Nu are niciun sens sa dau o gramada de bani pe hainele de genu cand pot sa imi cumpar haine din aceleasi materiale la un pret mai mic care poate rezista chiar mai mult decat cele care nu sunt de firma.
Daca tu judeci persoanele dupa cat de scumpe au hainele atunci ai o parere foarte încețosată despre oameni. Si btw cei mai buni si intelegatori oameni nu au nevoie sa impresioneze prin haine, masini, etc, ci o fac prin personalitatea si modul lor frumos de a gandi.

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Destul de penibil sincer... adică poartă ce-ți permiți + că fake-urile au o calitate mult mai proastă decât ceva de același fel care nu e „brand"

| danbnz a răspuns:

Ce inseamna pentru tine "haine fake"?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista haine fake, ca nu merge imbracat in haine de hartie sau carton. Sunt haine de calitate buna si mai putin buna.
Atata vreme cat hainele sunt curate, nu ma intereseaza daca poarte haine de calitate ori de marci scumpe, sau ieftine.
Nu haina face pe om!

| Freya1 a răspuns:

Nu am o problema cu îmbrăcămintea nimănui, fiecare e liber sa poarte ce vrea, ce ii place si ce il reprezinta.

| Andreeush a răspuns:

De ce ar trebui să avem o părere?
Ai impresia că cei care nu poartă haine de firmă nu merită respect?

| Willis a răspuns:

O părere bună. Nu toți au bani de aruncat pe un imprimeu cu nume de firmă. Textila este cam la fel, cu firmă sau fără.