| any_3631 a întrebat:

Ce parere aveti despre crema depilatoare farmec

6 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

E buna, face pielea fina si nu te irita. happy

| T30D0RA a răspuns:

Hmm... depinde de piele.

| Jadis a răspuns:

De cand am folosit prima oara crema depilatoare no mai recomand la nimeni tonguetonguetongue deoarece la multe pritene li se irita pielea le ustura si e neplacut. Dar daca ai o piele mai tare ca sa zic asa o poti folosi linistita

| andreeada a răspuns:

Depinde te tipul de piele, daca o ai sensibila ca mine te iriti daca nu toate bune si frumoase

| danutzyk001 a răspuns:

Groaznik.prt o urgentza e perfecta... dar dupa...treb s te depilezi ap saptamanal tongue nu tio recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am pielea sensibila si am folosit crema depilatoare farmec si nu m-am iritat.