| Pătrunjăl a întrebat:

Ce parere aveti despre crema depilatoare?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam ca lama de ras doar ca e posibil sa-ti tina parul fara sa creasca vreo 2-3 zile.

| kiri11 a răspuns:

Masinuta depilatoare este mult mai buna(depilatorul). Cremele sunt pentru o perioada scurta dar nu sunt la fel de dureroase. Dar ce sa mai, femeile sunt puternice!

| Cristinaaa57 a răspuns:

Dupa cateva zile creste la loc parulhappy

| Andreeaa19 a răspuns:

Pai nu se compara cu aparatul depilator. In câteva zile parul e înapoi, atunci când te epilezi cu aparatul parul poate sa nu crească 1 luna, poate si mai mult.