| oceanoflove a întrebat:

Ce parere aveti despre crema mask hidra?

5 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Faină!

| Andreeush a răspuns:

E bună.

| oceanoflove explică:

Se poate folosi chiar daca nu mai ai probleme acneice? Mi-a prescris-o dermatologul cand aveam probleme. Acum nu mai am, dar as vreau sa o folosesc pentru ca nu îngrașă tenul ca alte creme si nici nu lasă "urme de crema" cand ating tenul.

| gigimondialuuuu a răspuns:

Superbuna

| artemis750 a răspuns:

E foarte bună! Folosită în combinație cu gelul de curățare din aceeasi gamă face minuni!
Acum depinde și de tipul de ten pe care îl ai, ar fi ok să mergi și la un dermatolog întâi.