| nikolettta a întrebat:

Ce parere aveti despre deodorantul invisible for black and white de la nivea?

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nivea si Garnier nu imi plac deloc, nu tin mult pe piele si tot transpiri dupa cateva ore...iti recomand sa incerci dove, asta chiar merita toti banii.

| Kasia a răspuns:

E foarte bun, numai pe ala il folosesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun. Îl folosesc de ceva timp şi nu mă încumet să-l schimb. Adio mirosuri neplăcute chiar şi o zi întreagă, fără reaplicare.De urme albe pe negru nu se pune problema, nici de urme galbene pe alb, însă ceva, ceva tot se vede acolo, dacă transpiri mult. Partea bună e că se ia.
Cu siguranţă, dacă ne luăm după raportul calitate-preţ, merită măcar încercat.

| andru10best a răspuns:

Am incercat multe deodorante invisible si toate au fost nasoale. Singurul care m-a multumit pe deplin este Niveainvisible for black and white.

| c0ton a răspuns:

Da ii bun dureaza si nu iti distruge tricourile

| deeah2elen a răspuns:

E bun, merita banii.Chiar este un antiperspirant care dureaza.

| LetMeBlowYourMind8 a răspuns:

Eu l-am incercat si nu mi se pare deloc bun. A lasat pete la subrat pe hainele mele.

| totuleposibil a răspuns:

Este foarte bun...merita sa-l cumperi!