| Innsbruck a întrebat:

Ce parere aveti despre extensiile de la divisima? Ati avut/aveti? cum sunt?

Răspuns Câştigător
| GreenEyesRedLips a răspuns:

Bună! Eu am avut, cu cheratină. Sunt bune dar cele cu cheratină sunt grele de intreținut.Trebuie să ai grijă când te faci cu placa să nu ți se topească plasticul acela,să nu folosești apă foarte fierbinte, să nu iți faci baie cu capul in jos ci doar pe spate etc.Mie una mi se tot incâlceau și mi s-au rupt de la vârfuri dar poate pentru că le-am vopsit ca să se asorteze cu roșul ce il aveam eu. In rest, sunt serioși, te vor suna să confirmi comanda, eu am primit și cadou o pereche de gene false. big grin Succes! O seară frumoasă!

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mi se par foarte bune dar au un preț destul de ridicat...site-ul mi se pare că "îngroașă" puțin prețurile mai bine cumperi de la eMAG.

| Innsbruck explică (pentru OnuOnulică):

Toti ingroasa preturile...si eMAG dar acolo nu vad extensii doar accesorii happy

| Moonset a răspuns:

Eu am avut. Nu iti recomand sa iti iei din par artificial ci din cel natural pentru ca arata foarte rau mai ales la lumina. Si pentru a nu avea probleme la culoare ca mine, nu le trimite poza cu parul tau pentru ca e o mare diferenta ci incearca sa iti gasesti tu nuanta. happy

| Innsbruck explică (pentru Moonset):

Din par natural intentionez sa imi iau big grin

| Moonset a răspuns (pentru Innsbruck):

Pai atunci, poti avea incredere. Din experienta mea iti ajung in maxim 5 zile. big grin :*

| Macicasan_Virginia_1994 a răspuns:

Da, sunt ok. MI'am cumparat de la divisima extensii naturale clip on si le'am folosit o perioada de un an intens. Sunt multumita de produsele lor si le folosesc in continuare.