| raluca25 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu nasul mare?happy sad

Răspuns Câştigător
| gHelena a răspuns:

Nimeni nu este perfect, iar frumuseti sclipitoare sunt foarte putine. Eu am o colega care are nasul putin mai mare, insa stilul vestimentar dar mai ales caracterul ei placut compenseaza acest mic defect, astfel incat toata lumea o considera foarte frumoasa. Nu e totul sa ai un fizic impecabil, uneori frumusetea si sarmul stau tocmai in aceste mici semne care ne diferentiaza. Asadar, fetele cu nasul mai mare, cum le zici tu, sunt la fel de ok ca cele cu fundul mai mare sau cu ochii prea mici. Toti oamenii sunt frumosi atata timp cat sunt naturali si la locul lor. Un gand bun, Elena.

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Depinde cat de mare daca e ca al Andreei Tonciu e cam exagerat de mare si totusi nu da rau.

Răspuns utilizator avertizat
| cristianorudi7 a răspuns:

Daca seamana exact cu andreea tonciu sau cu un fotbalist, ibrahimovic, e claaaaaaaar ca nu o sa imi placa de ea sigur 100 la suta

| raluca25 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri!