| brunette04 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu tatuaj? happy

19 răspunsuri:
| Drinni a răspuns:

Dap.sexy dar nu recomand! eu am sarit de pe scaun si m-am lasatrolling on the floor

| georggyy a răspuns:

Chiar conteazahee hee?
Presupun ca sunt fete normale atata timp cat nu isi fac prea multe tatuaje!

| LuS[z] a răspuns:

In general nu judec o persoana dupa infatisare asa ca imi sunt cam indiferente fetele cu tatuaje big grin am o parere... buna laughing

| happy_7964 a răspuns:

Nu prea ma incanta ideea de tatuaj chiar daca am vazut multe care erau dragute. La o fata mi se par destul de respingatoare. Nu dintr-un motiv anume. Pur si simplu nu imi plac. Plus ca odata si oadata te saturi de el.

| euuuuuuu6 a răspuns:

Arata bine unul finut, mic... dar peste cativa ani t vei plictisi de el si daca il stergi arata foarte urat si pielea se face urata. si e si foarte dureros

| maturik a răspuns:

E ceva foarte frumos si eu am unul si ma reprezinta este o sabie tribal a si sunt fata

| Cautraspuns a răspuns:

Eu am 2 de 1 an si ceva si deja m-am plictisit de ele...Gandeste-te bine daca vrei sa iti faci si ce anume, deoarece daca vei vrea sa le scoti te va durea! In rest toate bune si frumoase...winking

| maddutsu17 a răspuns:

Imi place sa vad la anumite persoane. dar casa`mi fac eu nu. si la fete mi se pare de prost gust.

| Goblinoid a răspuns:

Imi plac, nu ceva imens dar pe unul pe glezna, la inheietura mainii sau in alte locuri mai discrete il aprob.

| Bubu a răspuns:

Hmm.in general se spune ca fetele care au tatuaje ar fi curvechatterbox, asa comenteaza majoritatea baietilor.ca tatuajele ar fi mai mult baieti, dar nu stiu.ca si eu vreau sa-mi fac unullove struck e frumosday dreaming da peste ktva timp cred ca o sa regrettongue

| Rallucadela a răspuns:

Pai. unul finut nu strica. dar trebuie facut cu cap(ma refer ca trebuie facut undeva unde mai tarziu sa nu-ti fie rusine cu el!)dar cred ca ar trebui sa stam la locul nostru cu tatuajele cu piercingul. o femeie trebuie sa fie cat mai finuta

| hackey a răspuns:

Esti tanara acum dar daca ai bani sa si il scoti dai bataie!

| aumih16 a răspuns:

Mie imi este indiferent! desi sunt fete care nu au toate tatuaje specific lor adica feminine! unele au tatuaje masculine! de zici spui ca sunt travestiti dinastia care cauta atentie! de fapt daca stai sa te gandesti asa asta-i viata! fiecare face ce vrea cu viata lui! desi dumnezeu te pedepseste daca iti schimbi sexul! dar cine sa inteleaga asta! cred ca nimeni! o sa se ajunga in punctul ala mort! in care fetele devin baieti! si baietii devin fete! naspa nasol ce vremuri traim! etc ma doare sufletul dar asta-i situatia!

| Ervin a răspuns:

Nu prea bună.

| alandala a răspuns:

Sexy happy

| bnad a răspuns:

Pai depinde de modelul tatuajului, de zona, de mai multe chestii. Nu poti sa zici ca e sexy una care are tatuat un cap de schelet sau o ancora pe umar. Am vazut si cu BOX tatuaje. Altele cu Nicu + Aneta = sex = pedofilie.

| Livia94 a răspuns:

Foarte tarewinking

| fufulici a răspuns:

Depinde ce tatuaj... daca e unul feminin si nu foarte mare e sexy