| abcd13566 a întrebat:

Ce parere aveti despre fontul de ten matifiant de la Avon?big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca produse de la Oriflame, sunt mult mai calitative decat cele de la AVON.
Te pup!

| viki16 a răspuns:

Da Este Ok Dar Cel De La Oriflame Este Mai Bun Te Pup!

| Lovwly a răspuns:

Toate produsele avon mi se par destul de bune. Dar ca sa il faci si mai bun este necesar sa alegi exact nuanta potrivita si asa va fi perfect pentru tenul tau. :d

| maar a răspuns:

Mie nu prea imi plac de acolo produsele adica mnoah cateodata is okeyoh go on Dar asta depinde si de tenul tau. mie nu prea mi-au folosit am tenul mai gras si mi-a facut-o mai lucioasa. Dar te-ai putea duce de ex. la DM big grin acolo poti sa si incerci.

| Mike123 a răspuns:

Habar n`am :-s