| PVAAVU a întrebat:

Ce parere aveti despre freza asta:din frunte la ceafa ditamai creasta,pe cele doua parti ale capului plete,iar la spate cele doua parti sa fie cu par drept, mare si ridicat in sus.

10 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca stii sa o porti cu personalitate chiar cred ca o sa faci ravagii, dar sincer e cam greu de intretinut genul asta de tunsoare...

| PVAAVU explică (pentru Bondarel99):

Nu vreau sa ma tund asa mai, voiam sa vad ce parere aveti.

| Mangustă a răspuns:

Ce? laughing Imi bate putin imaginatie. La cat s-a batut fiecare generatie in plete cred ca asta le-ar intrece detasat.
Nu-s prea multi deschisi la schimbari, iar ce e la moda e frumosul universal. Probabil s-ar face misto de el/ea(?) pana ar reveni cu picioarele pe pamant. Personal, nu zic ca as face altfel, m-am obisnuit cu normalul la general.

| PVAAVU explică (pentru Mangustă):

Si daca o astfel de tunsoare ar fi la moda?

| Sebastian1996 a răspuns:

Nonconformist, retro.

| Veritas a răspuns:

Ar arăta ca naiba!

| Anamariasiatat a răspuns:

Urataaaaaaaaa!

| PVAAVU explică (pentru Anamariasiatat):

Da ce crezi ca s-ar zice de un om tuns astfel?