| Anoniim9999 a întrebat:

Ce părere aveți despre gama milk shake, in special despre șampon?

Răspuns Câştigător
| elenaaaaa56262 a răspuns:

E o firma cu cosmetice pentru ingrijirea parului numita milk shake, fata a si precizat, deci ia mai gandeste te odata, cine are probleme la interiorul cutiei craniene oare?

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Milk Shake să bea! Mo!
winking

Dacă tu te speli pe cap cu chestia asta e posibil să ai probleme, dar nu la exterior, ci la interiorul cutiei craniene. Asta dacă ai ceva in cutia craniană!

| elenaaaaa56262 a răspuns (pentru gabicoo):

E o firma cu cosmetice pentru ingrijirea parului numita milk shake, fata a si precizat, deci ia mai gandeste te odata, cine are probleme la interiorul cutiei craniene oare?

| Lukasssz a răspuns:

Meh, ok.

| 1997onur a răspuns:

Am băut milk shake vara asta când Muncean pe plaja este răcoritor și bun ăla cu căpșuni îmi plăcea mult

Cu șamponul nu am înțeles prea bine la ce te refereai prea bine dar am un garnie cu fructe