| Nikolassss a întrebat:

Ce parere aveti despre hainele din idm? Ce diferenta este faţă de cele din mall? gen " berşka, pull&bear si zara? Funda! cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Nu este absolut nici o diferenta oh go on sunt haine ca orice alte haine straight face mare chestie. in mall platesti firma nu produsulwinking doar pentru ca scrie pe eticheta firma. oh go on am si eu cateva exemplare pentru care am dat o suma considerabila, si ce sa vezi a2a zi. vaide elewinking ..De ceva timp ma duc in idm si sunt super ok. big grin imi plac mai multe decat cele din mall.

12 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mie imi plac.Nu vad nicio diferenta, sunt doar haine.

| BibiBiby a răspuns:

Este o diferența destul de mare. Cele din târg sunt fake.uri... Unele hain sunt purtate iar tu ii zici vânzătorului ca hainele nu sunt noi si te constrazice! Nu e igienic sa porti hainele altcuiva.
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru BibiBiby):

Te crezi la second hand? =]] idm ' targ'' = targ de vechituri? dragul/draga meu/mea, asa cum unele haine sunt aduse in mall si lumea le probeaza, aceeasi chestie este si cu idm-ul straight face mai iesi din casa! Doamna, spui prostii mai mari decat tine, cum poti spune ca nu sunt noi? straight face daca tu esti obisnuit/a cu haine de la second hand este foarte grav =]] macar nu mai spune prostii p'aici ca se trezeste vreun ''rasarit'' sa te creada

Răspuns utilizator avertizat
| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru Nikolassss):

Nooo ca acum m-au luat dracii o si injur straight face

| BibiBiby a răspuns (pentru Mada_Mays_1994):

Asa e! Toate magazinele sunt Second Hand-uri! Tu cred ca esti o taranca care sta numai la coada vacii, de asta ai parerea ca sunt aceleasi lucruri! Unele sunt de la chinezi, turci, arabi create care poate au chiar boli! Unele-s purtate! Acum tu incerci sa zici ca nu e nimic daca porti haine puratate! Uite ca iti dau eu un exemplu mai scarbos ca sa mai spui tu ceva : Eu folosesc un tampon cand am menstruatia. Dupa ce nu mai am ti-l dau tie, sa-l folosesti si tu.'' Cum e? L-ai folosi? dar stai la tara nici nu folositi asa ceva. Cred ca folositi vata.

| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru BibiBiby):

Fai inteligenta rara, nu esti constienta de ceea ce zici, cand te duci in mall (macar de te-ai duce) f.m.m de idioata facuta la nimereala, hainele pe care le probezi nu au mai fost probate de altcineva? straight face duamnee cata prostie pe fata pamantului daca te-as vedea in realitate nici scuipatu nu l'as da pe tine straight face fereasca Domnu, de-am intalnit asa copila...sa dea dq ma uimesc astia ca tine pe zi ce trece, cum mortii tai poti zice ca sunt haine purtate? adica le iei din magazin te plimbi 2 ore pe strada si le aduci inapoi? straight face ptuu satanalaughing n-am pomenit asa ceva de cand ma stiu. P.s taranca? wth..stau in Bucuresti, asa pentru cultura ta generala inexistenta. si inca ceva, daca n-am auzit eu de tampoane si nu folosesc asa cum zici tu, mancami-ai vata.winking jegoas'o intre 4 pereti si-un ecran esti mare boss si in realitate esti o amaraciune fara soarta, dar stii ce? va ineleg pe astia asa ca tine. vrei sa pareti si voi ma niste bagatani ca na, daca in realitate nu puteti macar aici. Continuati visul :] P.s. traieste si in realitate.***

| BibiBiby a răspuns:

Zic ca nu sunt oke. Daca te duci in târguri si vezi haine care par de firma nu le cumpara. Unele-s fake.Ii poți spune si vânzătorului ca hainele-s purtate dar ei nu vor afirma asta niciodată! Te vor nega si contrazice.Deci,nu as cumpara niciodată din onoruri.In mall-URI e altceva dar in târguri...Nu ti-as propune sa cumperi niciodată. Acum cum vrei tu.Eu mi.am spus părerea. FUNDA?

| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru BibiBiby):

Faaaaaaaaaaaaaa din ce padure viiiii?!?! esti tabla? ce-ai fata mea?straight face te-a fatat mama ta in mall? pe pariu ca esti o amarata de la tara care n-a vazut un mall never=]]

Răspuns utilizator avertizat
| BibiBiby a răspuns (pentru Mada_Mays_1994):

Da asa e. Sunt taranca laughing)) Sunt din Constanta desteapto! Numai cumparaturi din Auchan, Maritimo, City, cora, real! niciodata nu o sa ma vezi pe mine cu haine care nu sunt de firma.