| RAY a întrebat:

Ce părere aveți despre hainele vagabond? Recent am aflat de ei prin trecere prin mall

5 răspunsuri:
| OfffViataViata9 a răspuns:

Figuri de 2 lei, poți să arătați bine și fără haine de brend, totul tine de stil
Ți-am făcut un desen, că sa nu te mai oftigi că nu te bag in seama blushing
Nu ma înjura ^_^
https://ibb.co/8dqJp2g

| RAY explică (pentru OfffViataViata9):

Tot geloasa ai ramas pe Elena, a trecut un an lasa povestea asta

| RAY explică (pentru OfffViataViata9):

Desenezi frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are rost sa porți ceva ce nu te reprezinta. Am comandat niște pantaloni de la ei, rămâne de văzut cât ma vor tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.