| KaterinaPetrova a întrebat:

Ce parere aveti despre hotel perla din mamaia?

3 răspunsuri:
| mia_8736 a răspuns:

Super hotel.de nota 1000 big grin

| BruneTTe a răspuns:

Imi place. Am fost acum cativa ani si era ok. Camere frumoase, mancare buna.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Am fost anul trecut. Mi-a plăcut, beneficiezi de câteva avantaje, însă sunt şi destule dezavantaje.
Avantaje :
-dacă alegi sistemul bufet suedez, vei vedea că mâncarea este diversificată,deci sunt feluri de mâncare pe gustul tuturor.
- lift, bar, seif şi Internet wireless la recepţie.
Dezavantaje :
- nu are balcon.
- fiind situat foarte aproape de satul de vacanţă, este foarte multă gălăgie, întrucât îţi va fi foarte greu să te odihneşti.
Un hotel pe care ţi-l recomand, deşi are două stele este Hotel Picadilly **. Are balcon, este foarte linişte dat fiind faptul că este departe de satul de vacanţă, însă nu are lift.
O zi frumoasă! Distracţie plăcută!