| dyana99scumpick a întrebat:

Ce parere aveti despre..http://www.okazii.ro/......-a56598510

4 răspunsuri:
| AlecsMeeeh a răspuns:

Nu l`as recomanda femeilor mai pufoase blushing, in rest arata bine.

| positivity a răspuns:

E interesant, dar nu e genul meu.

| Mangustă a răspuns:

Du-te la chinezi si o sa gasesti numai prostii din astea. Modelul e ok, dar toate desenele din fata nu se pupa deloc unu cu altu, plus ca o sa se stearga dupa primele 2 spalari, iar materialul nu pare a fi cine stie ce. La pretul ala mai bine te duci intr-un magazin calumea si iti iei un tricou mai de doamne ajuta.