| Milena1111 a întrebat:

Ce parere aveti despre https://dadamall.ro? Este un magazin de incredere? A cumparat cineva de acolo. Ma intereseaza un lantisor swarovski. Multumesc

3 răspunsuri:
| NicoleEazi a răspuns:

Iti recomand sa cauti review-uri despre site-ul respectiv, sunt multe persoane care creeaza pagini si nu vand ce este in poze, vand ceva asemanantor si de slaba calitate

| Alex1986kk a răspuns (pentru NicoleEazi):

Sa stii ca eu am cumparat de la ei de pe site si sunt f multumit. Au review-uri bune peste tot si livrare in maxim 2 zile la usa.

| Alex1986kk a răspuns:

Eu am cumparat chiar acest lantisor cu pandantiv. Este de o calitate foarte buna! Prietena mea este foarte multumita. Am vazut ca au review-uri bune pe acest produs dar si pe Google si Facebook. Recomand!