| Death_4906 a întrebat:

Ce parere aveti despre imprimeul de zebra/leopard pe haine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I like it! :-x

il ador, e super!`

am colanti si geanta in imprimeu tip leopard. pe langa faptul ca se poarta si e la moda, arata si bine!` Ti`l recomandwinking

9 răspunsuri:
| catalina_8997 a răspuns:

Mie una imi place dar nu purtat in exces. Si se si poarta f mult

| LittttleMonster a răspuns:

E foarte tare imrimeul, t'il recomand.am o groaza de bluze, tricouri si genti si mi se par foarte cool!

| Dyva_1008 a răspuns:

Mie personal nu imi plac aceste imprimeuri...au tendinta de a te scoate in evidenta mai mult decat e nevoie...dar, gusturile nu se discuta!happy

| AndradaAndradaAndrada a răspuns:

Sa stii ca este foarte la moda acum si toate vedetele il poarta (mai ales stilul zebra). Prin toate revistele serioase si magazinele de firma numai astfel de imprimeuri sunt. Eu cred ca sunt FOARTE dragute...

| oOInYourDreamsOo a răspuns:

Il adooooor :X:X:X
Animal print este la moda. Este super cool :X:X
si app...pentru MiSS3MOD33a...ok, ok, poate ca poarta si pitzi animal print, dar mai pitzi ii sa iti schimbi literele cu cifre, deci cine ii acum pitzi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai pitipoancele poartalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala de leopard e aproape vulgar. Cel de zebra e mai ok, dar nu in exces.

| marisela17 a răspuns:

Mie personal imi place f mult, mi se pare elegant si misterios imprimeul asta, depinde unde, cand si pe ce e folosit. la o rochita de ocazie, da. paltonase, cizme si pantaloni...nop. e un imprimeu mult prea rafinat ca sa fie folosit ca un blug.

| Dellsurici a răspuns:

E super misto si se poarta